PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

20 marca, 2012

Project Management Days 2012

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Od dnia pierwszego marca poprzez stronę pmdays.pl  możliwe już są zapisy na Project Management Days 2012!

W dniach 23-25 kwietnia obędzie się Project Management Days 2012.  To już siódma odsłona tej ogólnopolskiej konferencji, której celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu  zarządzania projektami oraz wymiana doświadczeń i opinii zarówno wśród praktyków jak i teoretyków z branży. Jej organizatorem jest Katedra Zarządzania Projektami działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Co roku wydarzenie to spotyka się ze sporym zainteresowaniem zarazem ze strony studentów, pracowników jak i wykładowców i badaczy z całej Polski. Ubiegła edycja przyciągnęła ponad 200 uczestników, którzy przez 3 dni brali udział w szeregu warsztatów i prelekcji oraz w nieoficjalnych dyskusjach w kuluarach.

W tym roku zaproszeni eksperci to m. in. pracownicy WSH, wśród nich dr hab. Piotr Płoszajski, dr Bartosz Grusza czy przedstawiciele firm m. in. Dariusz Kazimierski kierujący Wydziałem Zarządzania Projektami w  Allianz Polska czy Bogdan Mencel, project manager z DB Schenker.

Więcej aktualności oraz aktualny program znajdują się na stronie pmdays.pl  oraz na Facebooku. Na youtubie zamieszczony jest natomiast filmik promujący wydarzenie.

Brak odpowiedzi na "Project Management Days 2012"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.