PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

10 sierpnia, 2011

Teambox

Zamieszczony przez: admin w: Zarządzanie projektami

Teambox jest aplikacją open source stworzoną do efektywnego zarządzania projektami, który wyróżnia się kilkoma specyficznymi cechami. Program ten stworzony został jako produkt komercyjny, jednak dostępny jest nieodpłatnie. Głównym wyznacznikiem aplikacji jest umożliwienie szybkiej komunikacji w grupie.

Teambox przez wielu kierowników projektów, freelancerów czy też wykonawców projektów uważany jest za najlepszą aplikację online pomagającą przy współpracy w zespole. Teambox daje możliwość łatwej i przyjemnej pracy w grupie. Program charakteryzuje się wyjątkowo prostą obsługą. Został zaprojektowany w taki sposób, by w możliwie jak najmniej skomplikowany sposób ułatwić zarządzanie zadaniami.

Za pośrednictwem aplikacji Teambox można komunikować się między innymi przez:
- e-mail
- interfejsy Web
- Mobile Access
- kanał RSS

Z racji, że program obsługiwany jest przez serwery Enterprise,  Teambox wykazuje się wyjątkowym bezpieczeństwem przepływu informacji. W momencie, gdy przedsiębiorstwo nie posiada biura fizycznego, Teambox jest znakomitym rozwiązaniem komunikacyjnym wśród wirtualnych pracowników.

Brak odpowiedzi na "Teambox"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.