PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

28 marca, 2012

PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Choć polskie księgarnie proponują szeroki wybór fachowej literatury z zakresu zarządzania projektami i skutecznej pracy zespołowej to jeszcze do niedawna brakowało publikacji, która w sposób przekrojowy i praktyczny prezentowałaby zagadnienia związane z PMO.
PMO – czyli po prostu biuro projektów to jednostka zajmująca się kompleksową organizacją
i wspieraniem procesu zarządzania w firmach czy innych instytucjach. To także idea skutecznego zarządzania, która w ostatnich latach robi zawrotną karierę.

Nakładem wydawnictwa Helion niedawno ukazała się książka „PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji”, która prezentuje wszystkie kluczowe kwestie odnośnie efektywnego działania biura projektów. Stanowi ona idealne wprowadzenie do tematu skutecznego zarządzania projektem oraz wdrażania odpowiednich procedur i właściwego określania priorytetów firmy. Pomaga także w planowaniu rozwoju, przestrzeganiu standardów oraz rozwiązywaniu problemów związanych z pracą zespołu czy budżetem przedsiębiorstwa. Opierając się na doświadczeniu PMO w naszym kraju i praktyce ekspertów stanowi wsparcie w odniesieniu sukcesu biznesowego i zwiększeniu zysków instytucji.

Cena pozycji to 69,00 zł.

Brak odpowiedzi na "PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.