PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

08 maja, 2012

Project Management Challenge

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Dobry menadżer to osoba pracowita, ambitna, żywo i chętnie uczestnicząca w szeregu różnorodnych przedsięwzięć. Szczególnie ważne zatem jest rozwijanie umiejętności menadżerskich już w czasie studiowania.
Project Management Challenge do doskonała okazja dla wszystkich studentów aby sprawdzić i udoskonalić swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami. To innowacyjny konkurs umożliwiający wszystkim studentom warszawskich uczelni zmierzenie się z inspirującymi case’ami  oraz wygranie atrakcyjnych nagród. Dla najlepszych przewidziane są także praktyki u sponsora inicjatywy firmy  Carrywater Group s. a.

Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym z nich należy rozwiązać case zamieszczony na stronie przedsięwzięcia i przesłać odpowiedzi na adres mailowy do 20 maja. W kolejnym etapie  studenci przygotowują prezentację na zadany temat, którą będą musieli także bronić przed komisją Szkoły Głównej Handlowej. Ostatnim etapem, dla najlepszych osób,  jest natomiast zmierzenie się w określonym czasie, w gmachu Szkoły z zadaniem finałowym pod okiem specjalistów.

Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami funkcjonujące przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Szczegółowe informacje na temat inicjatywy znajdują się na stronie www.pmchallenge.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebook.

Brak odpowiedzi na "Project Management Challenge"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.