PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

14 kwietnia, 2011

ClockingIT

Zamieszczony przez: admin w: Aplikacje online| Zarządzanie projektami

ClockingIT - darmowe narzędzie skierowane dla każdego PM pozwalające na efektywną organizację pracy zespołu projektowego. Aplikacja nie ma żadnych ograniczeń i limitów. Dużym plusem jest możliwość dostosowania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb, zaś te które nie interesują użytkownika po prostu nie będą wyświetlane.

Na stronie głównej programu znajdziemy listę projektów, widok zadań, wykresy ilości zadań, a także użytkowników przypisanych do danego projektu. Ze względu na bezpieczeństwo każdy użytkownik ma określony poziom dostępu do projektu, zaś każde zadanie ma określony typ, priorytet oraz przewidywany czas realizacji.

Widok strony głównej oraz wyświetlane na nich informacje można konfigurować. Aplikacja pozwala na dodawanie podzadań w formie ToDo. Zadania i podzadania można filtrować oraz sortować.

Kolejną funkcjonalnością ClockingIT jest wykres Gantta, w którym można ustalać terminy realizacji zadań oraz edytować przewidywany czas.

W aplikacji można przechowywać i przesyłać niezbędne pliki, a także tworzyć notatki do poszczególnych zadań.

ClockingIT automatycznie sam tworzy raporty z działań nad projektem, dzięki arkuszom sprawozdania czasu.

Użytkownicy mają możliwość komunikowania się poprzez prywatne forum i wiki, czaty grupowe, komunikator. powiadomienia oraz RSS&iCal.

Program dostępny jest w 14 językach, w tym również znajdziemy polską wersję.

Aby korzystać z aplikacji należy założyć konto na oficjalnej stronie, a następnie ściągnąć źródła i zainstalować na własnych serwerze lub na localhost.

Brak odpowiedzi na "ClockingIT"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.