PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

30 września, 2010

14 Konferencja Project Management

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

14 Konferencja Project Management na temat “Innowacje siłą rozwoju Unii Europejskiej” odbędzie się w dniach 7 - 9 listopad 2010 r. w Rzeszowie.

Zaprezentowane zostaną ciekawe innowacje z różnych dziedzin gospodarki. Panele dyskusyjne stanowią główny element programu. Prowadzone będą przez grupy znanych specjalistów i przedstawicieli firm i instytucji z dziedziny Innowacji i Zarządzania Projektami. Każdego dnia odbywać będą się 3 panele, oparte o doświadczenia gości i interakcje. Dzięki ich podsumowaniu uzyskane zostaną odpowiedzi na kluczowe pytania z danej tematyki panelu.

W poszczególnych dniach przedstawione będą dwie prezentacje przez keynote speakerów. Można również skorzystać z warsztatów plenarnych. Natomiast “Multimedialna sesja posterowa” skierowana jest do osób pragnących zaprezentować interesujące wyniki badań, obserwacje oraz nowatorskie podejście z zakresu Zarządzania Projektami.

W Konferencji wezmą udział przedstawiciele firm i instytucji, które zajmują się pracami badawczymi, innowacjami i ich wdrażaniem. Do głównych mówców należą:

Jan Krzysztof Bielecki  - Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów

Adam Góral -  Prezes Zarządu Asseco Poland SA

dr Charles W. Wessner - Keynote speaker

Marek Darecki - Prezes Stowarzyszenia Dolina Lotnicza. Dyrektor Naczelny WSK PZL Rzeszów, Prezes Pratt&Whithey Poland

Bogusław Węgliński - Prezes IP Management Poland, Dyrektor Ośrodka Studiów i Analiz Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii

Stanisław Sroka - Prezes Stowarzyszenia Project Management Polska, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Transsystem S.A

Całość Konferencji zostanie uzupełniona różnymi imprezami towarzyszącymi.

Brak odpowiedzi na "14 Konferencja Project Management"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.