PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

10 czerwca, 2011

Zarządzanie projektami w oparciu o metodykę PRINCE2 - Szkolenia

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Od 1 marca 2011 roku w województwie podkarpackim realizowany jest projekt współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą „Zarządzanie projektami w oparciu o metodykę PRINCE2”. Jego celem jest podniesienie kwalifikacji 165 osób z Podkarpacia w zakresie zarządzania projektami zgodnie z metodyką PRINCE2. Szkolenia powinno zainteresować w szczególności osoby z wyższej i średniej kadry kierowniczej oraz specjalistów w organizacjach, w których realizowane są projekty oraz osoby, które pełnią obecnie określone role w zespołach zarządzających projektami lub w przyszłości zamierzają takie role pełnić.
Szkolenia i egzamin przeprowadzane są przez Centrum Rozwiązań Menedżerskich S.A. w Warszawie (CRM S.A.) - akredytowaną firmę w Polsce przez Association of Project Management Group Ltd. w Wielkiej Brytanii (APMG Ltd.).

Szkolenia składa się z dwóch części:

 • Szkolenie Prince2 Foundation
 • Szkolenie Prince2 Practitioner

Podczas szkoleń będą omawiane takie tematy jak:

 1. planowanie jakości w projektach,
 2. ocena projektu w kontekście uzasadnienia biznesowego,
 3. zarządzanie ryzykiem w projektach,
 4. planowanie w projektach,
 5. zarządzanie zmianą w projektach,
 6. zarządzanie konfiguracją w projektach,
 7. zasady sterowania w projektach.

Warto zastanowić się nad udziałem w szkoleniu ze względu na atrakcyjny koszt, który stanowi jedynie 10% wkładu własnego a jest to: 296,89 PLN za szkolenie PRINCE2 Foundatio oraz 255,00 PPLN za szkolenie PRINCE2 Pratitioner.
Szkolenie kończy się egzaminem, który potwierdza znajomość metodyki PRINCE2  na poziomie podstawowym i praktycznym. Zdanie egzaminu oznacz uzyskanie międzynarodowych certyfikatów APMG.

Brak odpowiedzi na "Zarządzanie projektami w oparciu o metodykę PRINCE2 - Szkolenia"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


 • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
 • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
 • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.