PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

04 maja, 2011

WebCollab

Zamieszczony przez: admin w: Aplikacje online| Zarządzanie projektami

WebCollab - aplikacja open source wspierająca zarządzanie pracą indywidualnych osób, ale także grupową podczas realizacji projektów. Pozwala śledzić kilka projektów oraz dużej ilości zadań w organizacjach o dowolnej wielkości. Jest zarazem funkcjonalna, jak i mało skomplikowana, dzięki czemu korzystanie z WebCollab nie powinno sprawić wiele kłopotów.

Panel aplikacji jest niezwykle przejrzysty i posiada intuicyjny układ, co znacznie ułatwia poruszanie się w programie. Narzędzie pokazuje postęp realizacji projektu i poszczególnych zadań zbliżających się do terminu końcowego w postaci graficznej.

Każdy użytkownik ma przypisane pewne prawa i uprawnienia. Użytkownicy mogą być również wprowadzeni do grupy z kontrolą praw i uprawnień.

Wszelkie zmiany w projekcie są wyróżnione indywidualnie wyłącznie dla użytkowników, którzy są związani z danym zadaniem. Dodatkowo program wysyła powiadomienia pocztą elektroniczną o zmianach i dodaniu nowych elementów. To tylko wybrane funkcjonalności WebCollab.

WebCollab posiada wiele wersji językowych - wśród nich znajduje się również polska wersja. Narzędzie wydane jest na licencji GPL, co oznacza, że może być pobierane, używane i rozpowszechniane bezpłatnie.

Oprogramowanie jest szybkie, funkcjonalne , stabilne i bezpieczne. Użytkowanie programu nie obciąża bardzo komputera.

Brak odpowiedzi na "WebCollab"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.