PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

28 czerwca, 2011

Projectory

Zamieszczony przez: admin w: Aplikacje online

Projectory - to niezależna platforma open source służąca do zarządzania projektami. Wspomaga pracę nad projektem przeznaczona jest do śledzenia projektów informatycznych we wszystkich fazach rozwoju.
Program jest łatwy w konfiguracji dla małych i dużych grup projektowych, a jego usprawniony interfejs użytkownika sprawia, że ​w ​łatwy sposób pozwala podejmować i zarządzać pracą.

Użytkownicy po zalogowaniu się może zarządzać ze swojej głównej strony poprzez linki prowadzące do wszystkich funkcji i raportów. Każde konto użytkownika jest powiązane z jedną lub więcej grupą. Posiada dostęp do funkcji, które są odpowiednie dla tej grupy. Można definiować grupy i powiązać z nimi funkcje przy użyciu Projectory interfejsu WWW. Daje to możliwość do odtwarzania struktury organizacyjnej i ról w Projectory. Jeśli zespół rozwoju składa się z programistów,zespołu i kierowników projektów można zdefiniować każdy z tych zespołów jako grupa i zdecydować jaki dostęp powinna posiadać. Wszyscy użytkownicy powinni być przypisani do jednego lub więcej zespołów. Zespoły mogą być stałe, aktywne lub nieaktywne.

Funkcjonalność Projekty zawiera wszystkie materiały dotyczące danego projektu. Użytkownicy są przypisanie poprzez zespoły do odpowiednich projektów. W projektach można przypisać zadania do wykonania poszczególnym użytkownikom. Natomiast grupa projektowa może sprawdzać ilość czasu poświęconego na realizacje danego zadania oraz całości projektu. Poza tym aplikacja daje możliwość dodawania komentarzy. Ponadto każdego dnia jednorazowo zostaje wyświetlony komunikat o danym zadaniu do zrobienia.

Brak odpowiedzi na "Projectory"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.