PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

31 maja, 2011

Projectivity

Zamieszczony przez: admin w: Aplikacje online

Projectivity - łatwa w obsłudze platforma open source do zarządzania, która łączy w sobie unikalne narzędzia do portfolio, zarządzania projektami, zarządzania wiedzą i pracą grupową. Narzędzie ułatwia wykonywanie zadań i złożonych projektów, dzięki szybszej komunikacji wewnątrz zespołu poprzez sprawne zarządzanie dokumentami, które są kontrolowane i bezpieczne.

Dzięki funkcjonalności Project Management można zaplanować projekty, przydzielić zasoby do działań oraz regulować całkowity nakład pracy. Wykresy Gantta generujące automatyczne raporty pozwalają kontrolować postęp prac. Bezpieczeństwo dokumentacji projektu zapewnione jest dzięki kontrolowaniu dostępu do bazy.

Knowledge Management to funkcjonalność, która umożliwia sprawne zarządzanie wiedzą w przedsiębiorstwie. Nowoczesny mechanizm pozwala na wyszukiwanie, tworzenie, kontrolę i przeszukiwanie dokumentów w historii. Dodatkowo wyszukiwanie danych w programie możliwe jest na podstawie metadanych i zawartości.

Poza tym aplikacja automatycznie wysyła powiadomienia drogą mailową, zawiera kalendarz umożliwiający zarządzanie zadaniami i wpisywanie terminów spotkań.,

Projectivity działa w przeglądarkach Firefox 2.0 +, 3.0 + oraz Internet Explorer 6 i 7. Dostępna jest w trzech wersjach językowych: angielskim, włoskim i francuskim.

Brak odpowiedzi na "Projectivity"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.