PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

20 maja, 2011

Project2Manage

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Project2Manage - aplikacja online wspomagająca zarządzanie projektami i pracę grupową nad projektem. darmowe korzystanie z niej możliwe jest przez 30 dni. Jej stosowanie pozwala na  bieżąco śledzić postępy zachodzące w projekcie, a także znacznie ułatwia współpracę zespołu.

Program umożliwia zarządzanie dostępem do projektu dla pracowników i freelancerów (ograniczony, pełny), a także przydzielanie zadań do poszczególnych osób. Sprawną komunikację pomiędzy uczestnikami projektu zapewnia możliwość tworzenia, wysyłania i odpowiadania na wiadomości. W aplikacji można ustanowić przypomnienia o ważnych wydarzeniach i terminach.

Funkcjonalność Spot2Jot pozwala na tworzenie dokumentów wspólnie z kilkoma uczestnikami projektu. Program automatycznie zapisuje stare wersje dokumentu, dzięki czemu nie zostanie nic utracone. Umożliwia to również śledzenie zmian, które były wprowadzane w dokumencie od momentu jego utworzenia. Do każdego dokumentu można zostawić komentarz i dołączyć pliki oraz wyeksportować w wersji PDF. Pliki, które są niepotrzebne można przenieść do kosza, ale nie zostaną one całkowicie usunięte. Jeżeli zajdzie potrzeba można je szybko odzyskać.

Kolejna funkcjonalność umożliwia śledzić, edytować, usuwać i dodawać czas przeznaczony na realizację projektu. Zaś raporty z danego okresu czasu można wyeksportować.

Na głównym pulpicie pojawia się kalendarza w przypadku nadchodzących kamieni milowych. W tym wypadku również można ustawić sobie dostarczanie powiadomień. W programie można tworzyć listę zadań do wykonania, podłączać je do obsługi, a także przypisywać do kamieni milowych.

Kamienie milowe są przypomnieniem o nadchodzących terminach. Do wykonania zadań w danym terminie można przypisać poszczególnych użytkowników. Spóźnione kamienie milowe podświetlone są na czerwono.

Brak odpowiedzi na "Project2Manage"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.