PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

21 czerwca, 2011

phpEasyProject

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

phpEasyProject - system open soure służący do zarządzania skierowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiebiortsw. Program jest licencjonowany na warunkach GNU General Public License (GPL). łatwa obsługa aplikacji przyczynia się do wysokiej efektywności planowanie i zarządzania projektem.

phpEasyProject charakteryzuje ograniczony dostęp do zarządzania projektami i zarządzania firmą, który posiadają tylko Menedżerowie projektów. Mogą przypisywać projekty, tworzyć i przetwarzać już istniejące. Program umożliwia szybkie wyszukiwanie projektów poprzez specjalny filtr oraz wybór aktywnych lub nieaktywnych projektów i sortowanie w kolejności rosnącej/malejącej. System pozwala na bezpośredni przegląd wszystkich uczestników w pewnych projektach i łatwe zarządzanie. Wszystkie dane można wyeksportować w formacie HTML lub XML.

Użytkownicy są przypisywani do kategorii: współpracownik, kierownik projektu itp., a każdy ma określony dostęp do programu.

Kolejna funkcjonalność Menadżer aktywności pokazuje aktywny raport w formie kalendarza, rozpoczęcie i  prace nad projektem. Menadżer pilnuje, aby o tej samej porze nie powieliły się zadania.

Każdy użytkownik widzi tylko zadania w których uczestniczy. Z kolei zarząd widzi wszystkie zadanie z wyjątkiem oznaczonych “prywatnie”. Zadania priorytetowe można specjalnie oznaczać spośród pozostałych. Program także informuje o zbliżającym się terminie zakończenia zadania. Zakończone zadania zostają skreślone. System posiada archiwum nieaktywnych projektów.

Brak odpowiedzi na "phpEasyProject"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.