PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

13 stycznia, 2011

GroupOffice

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

GroupOffice - holenderski CMS, oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientem. Dostępny jest w dwóch wersjach: społecznościowej na licencji GNU GPL lub profesjonalnej za dodatkową opłatą, która oferuje dodatkowe funkcjonalności, np. synchronizacja z PDA.

Można skorzystać także z płatnego supportu, który umożliwia korzystanie z wersji hostowanej na serwerach producenta w ramach abonamentu.

Dzięki dostępnej wersji demo można zapoznać się z wyglądem od strony zwykłego użytkownika, ale także pokazuje jak wygląda Panel Administratora. Znajdziemy w nim wszystkie niezbędne funkcjonalności w tym m.in: wiadomości, projekty. kalendarz, notatki, wydarzenia. Niestety program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Brak odpowiedzi na "GroupOffice"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.