PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

26 maja, 2011

Faces

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Faces- kolejne narzędzie wspomagające pracę każdego Project Managera. Bardzo łatwe do obsługi przy czym znacznie ułatwiające zarządzanie grupą projektową. Faces zaliczany jest do programów open source udostępnianych na licencji GNU GPL. Tworząc program autorzy skupiali się, aby stworzyć łatwe w obsłudze, intuicyjne narzędzie, której funkcjonalności znacznie ułatwią i zoptymalizują czas pracy - tak bardzo potrzebny każdemu PM.

Faces umożliwia stałe kontrolowanie realizacji projektu na każdym jego etapie. Dotyczy to zarówno zadań, spotkań, prac administracyjnych. Również oblicza koszty, które ulec zmianie w przypadku zmieniających się z kolei terminów.

Program dokonuje pomiaru efektywności członków zespołu oraz dostosowuje czas pracy do potrzeb danego projektu.

Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie tworzenie różnorodnych wykresów.Poza planowaniem zadań Faces pozwala symulować rożne opóźnienia, alternatywne plany i koszty, które mogą się zmienić z różnych przyczyn.

Każdy projekt dodawany jest do wspólnej bazy zasobów, gdzie wszystkie pliki znajdują swoje miejsce. Mogą one być podzielone na jeden duży projekt lub podzielone na kilka mniejszych.

Wszystkie zebrane dane można zmodyfikować i zmienić plan w przyszłości, a także śledzić ich rzeczywisty koszt.

Faces obecnie jest dostępny w wersji beta, planowane są w przyszłości aktualizacje programu.

Brak odpowiedzi na "Faces"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.