PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

23 lutego, 2011

Barometr Project Management

Zamieszczony przez: admin w: Aktualności

Ogólnopolskie badanie „Barometr Project Management” skierowane jest do agencji reklamowych, PR oraz firm świadczących usługi z zakresu marketingu. Dotyczy on skuteczności prowadzenia projektów w branży marketingowej i reklamowej. Jego celem jest poznanie sposobów w jakie agencje marketingowe radzą sobie z zarządzaniem projektami. Dzięki niemu dowiemy się jakie metody są najczęściej stosowane w zarządzaniu projektami przez firmy prowadzące różnorodne projekty marketingowe, reklamowe czy Public Relations.

Ankieta dostępna jest w Internecie i można ją wypełnić na stronie www.barometrpm.pl

Projekt badawczy zainicjowali twórcy Easy Project - oprogramowania do kompleksowego zarządzania projektami. Natomiast partnerem merytorycznym badania jest Fundacja Komunikacja 2.0.

Patronat nad badaniem objęło IAA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy oraz Mediarun.pl

Raport z przeprowadzonego badania zostanie opublikowany i przedstawiał będzie analizę zagadnień związanych z metodyką realizacji projektów marketingowych przez polskie agencje.

Brak odpowiedzi na "Barometr Project Management"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.