PLANOID.pl - zarządzanie projektami i praca grupowa online

20 stycznia, 2011

Action Method

Zamieszczony przez: admin w: Aplikacje online| Zarządzanie projektami

Action Method - narzędzie do zarządzania projektami online stworzone przez firmę Behance. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach po założeniu konta: darmowej lub płatnej. Jest bardzo przydatnym narzędzie w zarządzaniu zwłaszcza małymi projektami - w wersji darmowej, która niestety ogranicza pole działania do 50 zadań.

Główne funkcjonalności Action Method to zadania oraz projekty. W bardzo szybki i prosty sposób można stworzyć listę zadań w danym projekcie. Każde zadanie można przypisać do wybranego użytkownika. Po wpisanu adresu email tej osoby informacja o zadaniu zostanie wyświetlona na jej Dashboardzie, którą można zaakceptować lub odrzucić.

W aplikacji komunikację umożliwia forum dyskusyjne, miejsca do wymiany plików oraz komentarze.

Dodatkowo Action Method posiada specjalne narzędzie za pomocą którego można przypomnieć użytkownikom o zaległym zadaniu.

W wydarzeniach jak nazwa wskazuje znajdziemy wszystkie wydarzenia związane z projektem, spotkania, kamienie milowe.

Ciekawym rozwiązaniem są Buckburners czyli pomysły, które można zapisać i wrócić do nich później, gdyż nie są w tej chwili najważniejsze w realizowanym projekcie.

W aplikacji można również odnaleźć informacje na temat planowania oraz poszczególnych etapów realizowanego projektu bez potrzeby przeglądania całości projektu.

Brak odpowiedzi na "Action Method"

Formularz komentarza

Aby zostawić komentarz musisz się zalogować.


  • jarema: Można polecić. 7/10 - dobra aplikacja.
  • Jaro: Bardzo fajna aplikacja chociaż nie znalazłem tłumaczenia na język polski... Dobra alternatywa dla Trac'a
  • employer id number: Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

Zarządzanie projektem z Planoid.pl

Jest to blog poświęcony zagadnieniom efektywnego i skutecznego zarządzania projektami oraz organizowania pracy grupowej z wykorzystaniem technologii internetowych.